Belka
Wtorek, 19 Marca 2024   imieniny: Bogdan, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się

Belka

Wyszukaj:

Ogłoszenia

Pomocnik ogólnobudowlany

Data dodania: 2017-10-12
Kategoria: Praca » Dam pracę

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pomocnik ogólnobudowlany.

Miejsce pracy: Łęczyca k. Stargadu
Nr ref.: bud/lec/2017

Zadania:
- układanie płytek chodnikowych,
- układanie geowłókniny,
- grabienie,
- inne czynności pomocnicze.

Wymagania:
- sprawność fizyczna,
- mile widziane doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych.

Oferujemy:
- stawkę godzinową - 15,00 zł brutto,
- pracę od poniedziałku do soboty,
- zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie na okres ok. 3 tygodni.

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto :-)

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Antidotum Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: Al. Wojska Polskiego 62, 70-477 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Antidotum Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.

Kontakt
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected] z wpisaniem nr ref. bud/lec/2017 w temacie wiadomości.

loading...

Brak sond