Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Estetyczniej i bezpieczniej w ZSO

Data publikacji: 2012-09-07, Data modyfikacji: 2012-10-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Estetyczniej i bezpieczniej w ZSO

1900 metrów kwadratowych podłóg zostało wymienionych podczas wakacji w Zespole Szkół Ogólnokształcących na os. Zachód A/5 . Inwestycja zrealizowana przez Urząd Miejski kosztowała 171 850 zł.

Wymiany podłóg objęła wszystkie korytarze, hol i stołówkę. Teraz pomieszczenia wydają się przestronne i jasne. Gustowna kolorystyka wykładzin mile zaskoczyła przede wszystkim uczniów, którzy w tym tygodniu rozpoczęli naukę.

Walory estetyczne to nie najważniejszy aspekt tego przedsięwzięcia. Zespół Szkół Ogólnokształcących jest placówką z oddziałami integracyjnymi, do której uczęszczają uczniowie zdrowi i niepełnosprawni. Wymiana podłóg znacznie podniosła standardy dotyczące bezpieczeństwa uczniów oraz pracowników szkoły. Dzieci i młodzież z problemami ruchowymi oraz z dysfunkcją wzroku będą mogły ponadto sprawniej poruszać się w obrębie budynku. Dodatkowo w bieżącym roku w szkole, w ramach własnych inicjatyw, wymieniono podłogi w trzech kolejnych salach lekcyjnych.

Dwa lata temu dzięki przeprowadzonej termomodernizacji placówka przybrała nowy, estetyczniejszy wizerunek z zewnątrz. W tym roku przyszedł czas na zdecydowane zmiany wewnątrz budynku.

 

stargard.pl, Źródło artykułu: stargard.pl, Autor zdjęć: stargard.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola