Belka
Poniedziałek, 17 Czerwca 2019   imieniny: Albert, Laura, Adolf
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Fachowcy pomogą z deklaracjami

Data publikacji: 2013-05-07, Data modyfikacji: 2013-05-07
A A AWydrukDrukuj  
 

Do 6 czerwca należy składać deklaracje śmieciowe. Mieszkańcy domków jednorodzinnych oraz właściciele indywidualni, którzy muszą to zrobić osobiście, będą mogli skorzystać z fachowych porad pracowników Zarządu Usług Komunalnych.

Deklaracje powinny być składane w siedzibie Zarządu Usług Komunalnych przy ul. Pierwszej Brygady 35 (biurowiec byłego ZNTK), I piętro - pokój 102-103, w godzinach pracy: poniedziałek - piątek: od 7:00 do 15:00. W maju został wydłużony czas pracy w poniedziałki - od 7:00 do 17:00. Informacje można uzyskać także pod nr tel.: 91 834 18 39 lub 91 834 18 40. Formularz deklaracji oraz to, w jaki sposób powinni ją wypełnić mieszkańcy domków jednorodzinnych oraz właściciele indywidualni, zostały zamieszczone w ostatnim kwietniowym „Stargardzkim Informatorze Samorządowym”. Przez „mieszkańców indywidualnych” należy rozumieć właścicieli mieszkań, które są w budynkach wielorodzinnych, lecz nie korzystają z zarządcy zewnętrznego, np. takiego jak Spółdzielnia Mieszkaniowa, Stargardzkie TBS oraz inne firmy zajmujące się administrowaniem i zarządem budynkami. To nie koniec ułatwień i pomocy ze strony miasta w sprawie deklaracji i zmian w systemie gospodarowania odpadami komunalnymi. Od najbliższego weekendu, dla wygody mieszkańców, w poszczególnych częściach Stargardu, rusza akcja jednodniowych punktów informacyjnych. W punktach będzie można wypełnić pod okiem fachowców, a także złożyć formularz. 

 Podajemy wykaz i terminy jednodniowych punktów informacyjnych:
11 maja (sobota) – 9.00-15.00
Szkoła Podstawowa nr 8 - ul. Traugutta 16,
12 maja (niedziela) – 9.00-15.00
Szkoła Podstawowa nr 6 - ul. Armii Krajowej 2,
18 maja (sobota) – 9.00-15.00
Szkoła Podstawowa nr 7 - ul. Plac Majdanek 13,
25 maja (sobota) – 9.00-15.00
Szkoła Podstawowa nr 4 - ul. Wielkopolska 30,
26 maja (niedziela) – 9.00-15.00
Szkoła Podstawowa nr 1 - ul. Sienkiewicza 8,
2 czerwca (niedziela) – 9.00-15.00
Zarząd Dróg Powiatowych - ul. Bydgoska 13/15.

UM Stargard Szczeciński, Źródło artykułu: www.stargard.pl, Autor zdjęć: UM Stargard Szczeciński
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola