Belka
Wtorek, 25 Czerwca 2019   imieniny: Dorota, Lucja, Wilhelm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

„Gaude Mater” w STARGARDINUM

Data publikacji: 2012-10-12, Data modyfikacji: 2012-10-12
A A AWydrukDrukuj  
 
„Gaude Mater” w STARGARDINUM

Zainaugurowano rok akademicki 2012/13 w Stargardzkiej Wyższej Szkole STARGARDINUM. W uroczystości wzięli m.in. udział studenci SSW oraz wydziału zamiejscowego Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum i Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych.

Niesamowity klimat całej uroczystości nadał Chór Uniwersytetu III Wieku, który zaśpiewał „Gaude Mater" oraz „Cygański romans". Na uroczystości obecne były władze wszystkich trzech uczelni, kadra dydaktyczna, przedstawiciele władz samorządowych oraz organizacji i instytucji lokalnych. Gości powitali: Jego Magnificencja Rektor Stargardzkiej Szkoły Wyższej Stargardinum dr Mirosław Zając, JMR Szczecińskiej Szkoły Wyższej Collegium Balticum prof. dr hab. Aleksandra Żukrowska oraz Zastępca Prezydenta Miasta Rafał Zając, który pogratulował studentom wyboru lokalnej uczelni oraz życzył sukcesów edukacyjnych i zawodowych.

 

stargard.pl, Źródło artykułu: stargard.pl, Autor zdjęć: stargard.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola