Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Informacja M-GOPS

Data publikacji: 2018-10-31, Data modyfikacji: 2018-11-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chociwlu ogłasza nabór osób chętnych z terenu miasta i gminy Chociwel do skorzystania z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 - podprogram 2018. Pomoc żywnościowa skierowana jest dla osób najbardziej potrzebujących. Pomocą żywnościową w ramach programu mogą być objęte osoby i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej, spełniające kryteria dochodowe określone w art. 7 ustawy o pomocy społecznej i których dochód netto nie przekracza 200% kryterium dochodowego uprawniającego do skorzystania z pomocy społecznej tj: - 1402 zł - dla osoby samotnie gospodarującej - 1056 zł - dla osoby w rodzinie Podane kwoty są maksymalne, a ich przekroczenie automatycznie wyklucza do przyznania pomocy w postaci artykułów żywnościowych. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chociwlu ul. Armii Krajowej 50, 1 piętro pokój nr 12 od 05.11.2018 r. do 23.11.2018 r. Celem weryfikacji dochodu (zaświadczenia o dochodach za miesiąc październik 2018 r. netto, bądź inne dokumenty potwierdzające osiągane dochody w tym okresie). Po weryfikacji dochodowej osoby zakwalifikowane otrzymają skierowania do udziału w programie PO PŻ 2014-2020 - podprogram 2018

Pełna treść wiadomości na: chociwel.pl/informacje/aktualnosci/informacja-m-gops-2
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola