Belka
Wtorek, 25 Czerwca 2019   imieniny: Dorota, Lucja, Wilhelm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Lokalny Program Rewitalizacji - Konsultacje społeczne

Data publikacji: 2012-09-01, Data modyfikacji: 2012-09-01
A A AWydrukDrukuj  
 

Zaprasza się, w ramach konsultacji społecznych, do zapoznania się z załączonym projektem uchwały Rady Miejskiej i zgłoszenia ewentualnych opinii lub uwag.W wyniku zgłoszonych projektów przez beneficjentów, którzy zgłaszali potrzebę realizacji inwestycji wspartych w systemie zwrotnym w ramach Inicjatywy JESSICA ( Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013, Działanie 6.6 Rewitalizacja na obszarze metropolitarnym, Poddziałanie 6.6.2 Inicjatywa JESSICA na obszarze metropolitarnym), sporządzony został projekt uchwały Rady Miejskiej, zmieniającej uchwałę w sprawie przyjęcia Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Stargard Szczeciński na lata 2010 – 2020 nr XLII/469/10 z dnia 29 czerwca 2010 r.

Opinie i uwagi proszę składać na piśmie do Urzędu Miejskiego przy ul. Czarnieckiego 17, lub e-mailem k.growinska@um.stargard.pl w terminie do 07.09. 2012 roku.

Załączone poniżej dokumenty są udostępnione do wglądu w Urzędzie Miejskim ul. Czarnieckiego 17- - pok. 116.

, Źródło artykułu: http://www.stargard.pl/
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola