Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mistrzyni armwrestlingu

Data publikacji: 2012-09-24, Data modyfikacji: 2012-10-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Mistrzyni armwrestlingu

Kornelia Maśnik podziękowała władzom Powiatu, Miasta i innym sponsorom za udzielone wsparcie finansowe, które pomogło jej w osiągnięciu tytułu wicemistrzyni świata w siłowaniu się na rękę osób niepełnosprawnych.

21-letnia Kornelia Maśnik zdobywała wcześniej tytuły mistrzowskie w Europie. Niedawno w Brazylii zajęła drugie miejsce w mistrzostwach świata w kategorii siłowania się na lewą rękę. Na co dzień uczy się w Ochotniczym Hufcu Pracy w Stargardzie. Jest mieszkanką Suchania.

Podczas spotkania z dziennikarzami i samorządowcami zawodniczka zbierała wiele gratulacji. Od Prezydenta Stargardu otrzymała także list gratulacyjny, który przekazał dyrektor Biura Prezydenta Miasta Zdzisław Rygiel.

„Pragnę złożyć Pani serdeczne gratulacje w związku z sukcesami sportowymi, które osiąga Pani w uprawianej przez siebie dyscyplinie.

Szczególne gratulacje proszę przyjąć za zajęcie drugiego miejsca w organizowanych w Brazylii Mistrzostwach Świata.

Pani sukcesy są nagrodą za determinację jaką ma Pani w sobie oraz ciężką pracę jaką musiała Pani wykonać, aby znaleźć się wśród najlepszych zawodników na świecie.

Dzięki temu jest Pani wzorem do naśladowania nie tylko dla stargardzkiej młodzieży. Nie mam wątpliwości, że Pani sukcesy sportowe, poparte silnym charakterem i dyspozycjami fizycznymi będą długo obecne w świadomości mieszkańców naszego regionu.

Życzę Pani kolejnych świetnych startów na arenach całego świata, pokonywania wszelkich trudności i niedogodności, które niesie za sobą uprawianie armwrestlingu, a także wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym".

 

stargard.pl, Źródło artykułu: stargard.pl, Autor zdjęć: stargard.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola