Belka
Czwartek, 28 Października 2021   imieniny: Judyty, Szymona, Tadeusza
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Młodzi i aktywni na rynku pracy!

Data publikacji: 2019-06-25, Data modyfikacji: 2019-06-26
A A AWydrukDrukuj  
 
Firma UniPRomotion wraz z Izbą Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Szczecinie prowadzi rekrutację do projektu unijnego "Młodzi i aktywni na rynku pracy!". Projekt ma na celu stworzenie szansy na rozwój aktywności kobiet i mężczyzn w wieku 15 – 29 lat (tzw. Grupa NEET). Udział w projekcie jest bezpłatny. Oferujemy: Indywidualne spotkania z doradcą zawodowym Indywidualne spotkania z psychologiem Szkolenie zawodowe – podczas szkoleń Uczestnik otrzyma stypendium szkoleniowe Pośrednictwo pracy Staż – za który Uczestnik projektu otrzyma wynagrodzenie Wsparcie animatora zatrudnienia podczas trwania projektu oraz cykl warsztatów pomocnych w zdobyciu wiedzy osobom startującym na rynku pracy. Uczestnik projektu otrzyma zwrot kosztów dojazdu – obejmuje również dojazdy na staż. Kto może przystąpić do projektu: Osoby młode, w wieku 15-29 lat, w szczególności osoby bez pracy, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu (młodzież z grupy NEET); w tym: osoby bierne zawodowo, które: opuściły pieczę zastępczą (do 2 lat po opuszczeniu pieczy), opuściły młodzieżowe ośrodki wychowawcze i młodzieżowe ośrodki socjoterapii (do 2 lat po opuszczeniu), opuściły specjalne ośrodki szkolno-wychowawcze i specjalne ośrodki wychowawcze (do 2 lat po opuszczeniu), zakończyły naukę w szkole specjalnej (do 2 lat po zakończeniu nauki), matki przebywające w domach samotnej matki, opuściły zakłada pracy chronionej (do 2 lat po opuszczeniu), Osoby pracujące pochodzące z grup wymienionych powyżej, których: zarobki nie przekraczają płacy min. (tzw. ubodzy pracujący), odchodzące z rolnictwa i ich rodziny, zatrudnione na umowach krótko-terminowych, pracujące w ramach umów cywilno-prawnych. Projekt również dla osób niepełnosprawnych. Zapraszam do kontaktuPatrycja SalmonowiczSpecjalista ds. projektówUniPRomotiontel. 91 424-40-72kom. 796-367-795  

Pełna treść wiadomości na: chociwel.pl/informacje/aktualnosci/mlodzi-i-aktywni-na-rynku-pracy
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola