Belka
Czwartek, 20 Czerwca 2019   imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Powiatowe zawody sportowo - pożarnicze OSP w Dolicach

Data publikacji: 2017-06-12, Data modyfikacji: 2018-07-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Dnia 10  czerwca 2017 r. na stadionie gminnym w Dolicach, 16 męskich drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych powiatu stargardzkiego, rywalizowało o prym najlepszej jednostki w powiecie. Powiatowe zawody sportowo – pożarnicze OSP zorganizowane były przez Starostwo Powiatowe, Komendę Powiatową PSP w Stargardzie, Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP w Stargardzie i Urząd Gminy w Dolicach. Sportowe zmagania zawodników w sztafecie pożarniczej 7 x 50m z przeszkodami i w ćwiczeniu bojowym, obserwowane były przez zaproszonych gości wśród których byli min.: Starosta Stargardzki Iwona Wiśniewska, Członek Zarządu Powiatu Stargardzkiego Irena Agata Łucka, zastępca nadleśniczego Nadleśnictwa Kliniska Ryszard Siarkiewicz-Hoszowski, burmistrzowie i wójtowie miast i gmin powiatu stargardzkiego. W tegorocznych zawodach nagrody ufundowali: puchary za pierwsze trzy miejsca oraz nagrody pieniężne dla trzech najlepszych drużyn – Starosta Stargardzki Iwona Wiśniewska. Po zaciętej walce tytuł najlepszej drużyny w powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych wywalczyła OSP z Witkowa, drugie miejsce zajęła OSP z Wapnicy, natomiast trzecie OSP z Dobrzan.

Pełna treść wiadomości na: zospstargard.pl/?p=541
zospstargard.pl, Źródło artykułu: zospstargard.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola