Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pożyczka globalna

Data publikacji: 2013-02-21, Data modyfikacji: 2013-02-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Pożyczka globalna

Dnia 13 lutego 2013 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Szczecinie odbyło się spotkanie z przedstawicielami szkolnictwa wyższego, pracownikami samorządu oraz Bankiem Gospodarstwa Krajowego jako Menadżerem Funduszu Powierniczego JEREMIE.

Spotkanie dotyczyło omówienia parametrów nowego produktu finansowego o nazwie pożyczka globalna finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013 w ramach Inicjatywy JEREMIE, dedykowanego pracownikom naukowym, studentom i absolwentom, planującym lub prowadzącym własną działalność gospodarczą. Środki przeznaczane byłyby w formie pożyczek na cele inwestycyjne takie jak zakup maszyn, nieruchomości, wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych oraz innych działań przyczyniających się do rozwoju przedsiębiorstwa. Istotnym elementem nowego produktu będzie możliwość skorzystania z preferencyjnego oprocentowania poniżej poziomu oferowanego w bankach komercyjnych. Planowany termin uruchomienia projektu marzec/kwiecień br. O środki finansowe będą mogły ubiegać się instytucje finansowe, tzw. Pośrednicy finansowi, którzy następnie będą udzielać pożyczek zainteresowanym przedsiębiorcom, należącym do jednej z ww. grup.

, Źródło artykułu: http://www.stargard.pl/, Autor zdjęć: sxc.hu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola