Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sesja Rady Miejskiej w Chociwlu

Data publikacji: 2018-07-26, Data modyfikacji: 2018-07-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Dnia 31 lipca 2018 roku o godzinie 14:00  w holu Hali Widowiskowo-Sportowej w Chociwlu przy ulicy Henryka Dąbrowskiego 15 odbędzie się XXXIX sesja Rady Miejskiej w Chociwlu VII kadencji. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Chociwel do udziału w obradach. Porządek obrad: 1. Otwarcie i stwierdzenie kworum.2. Rozpatrzenie projektów uchwał Rady Miejskiej:1) zmieniająca uchwałę w sprawie podziału Gminy Chociwel na stałe obwody głosowania, ustalenia ich granic i numerów oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych, 2) w sprawie udzielenia dotacji celowej dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Chociwlu, 3) w sprawie udzielenia dotacji celowej dla Ochotniczej Straży Pożarnej we wsi Długie, 4) w sprawie zmian w budżecie Gminy Chociwel na 2018 r., 5) w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości położonych przy ul. Zwycięzców 10 w Chociwlu. 3. Zamknięcie obrad.   Przewodniczący Rady Miejskiej /-/ Krzysztof Zych    

Pełna treść wiadomości na: chociwel.pl/informacje/aktualnosci/870-sesja-rady-miejskiej-w-chociwlu-31-07
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola