Belka
Czwartek, 20 Czerwca 2019   imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sesja Rady Miejskiej w Chociwlu

Data publikacji: 2018-10-25, Data modyfikacji: 2018-10-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Dnia 30 października 2018 roku o godzinie 14:00 w holu Hali Widowiskowo - Sportowej w Chociwlu przy ulicy Henryka Dąbrowskiego 15 odbędzie się XLI sesja Rady Miejskiej w Chociwlu VII kadencji. Serdecznie zapraszam mieszkańców Gminy Chociwel  do udziału w obradach. Porządek obrad: 1. Otwarcie i stwierdzenie kworum.2. Wnioski o zmianę porządku obrad.3. Przyjęcie protokołu z XL sesji Rady Miejskiej z dnia 19.09.2018 r.4. Interpelacje, zapytania, wnioski. 5. Udzielenie odpowiedzi na sprawy zgłoszone w pkt. 4.6. Sprawozdanie z działalności Burmistrza Chociwla za lata 2014-2018a) dyskusja.7. Sprawozdanie z działalności Rady Miejskiej w Chociwlu za okres VII kadencji w latach 2014-2018a) dyskusja.8. Informacje z analizy oświadczeń majątkowycha) dyskusja.9. Wręczenie podziękowań.10. Zamknięcie obrad XLI sesji Rady Miejskiej w Chociwlu VII kadencji.   Przewodniczący Rady Miejskiej /-/ Krzysztof Zych  

Pełna treść wiadomości na: chociwel.pl/informacje/aktualnosci/sesja-rady-miejskiej-w-ch
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola