Belka
Czwartek, 20 Czerwca 2019   imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sesja Rady Miejskiej w Chociwlu

Data publikacji: 2018-12-14, Data modyfikacji: 2018-12-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Dnia 19 grudnia 2018 roku o godzinie 11:00  w świetlicy miejskiej Hali Widowiskowo-Sportowej w Chociwlu przy ulicy Henryka Dąbrowskiego 15odbędzie się III sesja Rady Miejskiej w Chociwlu VIII kadencji. Informuję, że sesja będzie transmitowana na kanale YouTube Gminy Chociwel. Istnieje mozliwość odtworzenia zapisu z sesji w późniejszym czasie. Serdecznie zapraszam mieszkańców Gminy Chociwel. Porządek obrad: 1. Otwarcie i stwierdzenie kworum.2. Wnioski o zmianę porządku obrad.3. Wręczenie aktów nadania „Zasłużony dla rozwoju i promocji Gminy Chociwel”.4. Informacja o sporządzeniu protokołu z II sesji Rady Miejskiej w Chociwlu.5. Informacja z działalności Burmistrza Chociwla w okresie między sesjami.6. Informacja z działalności komisji Rady Miejskiej w okresie między sesjami.7. Interpelacje i zapytania radnych przekazywane na piśmie do Przewodniczącego Rady Miejskiej.8. Komunikaty i sprawy bieżące.9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Chociwel na 2019 r. 10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej Gminy Chociwel na lata 2019-2024. 11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie zmian budżetu i w budżecie Gminy Chociwel na 2018 r. 12. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2019. 13. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie zmiany Uchwały Nr XXXIV/218/18 Rady Miejskiej w Chociwlu z dnia 21 marca 2018 r. w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie nieodpłatnej służebności przesyłu na nieruchomościach położonych w obrębie ewidencyjnym nr 2 miasta Chociwel, stanowiących własność Gminy Chociwel. 14. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie planów pracy stałych Komisji Rady Miejskiej w Chociwlu na 2019 r. 15. Zamknięcie obrad III sesji Rady Miejskiej w Chociwlu. Przewodniczący Rady Miejskiej /-/ Wojciech Kalinowski  

Pełna treść wiadomości na: chociwel.pl/informacje/aktualnosci/sesja-rady-miejskiej-w-chociwlu-15
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola