Belka
Czwartek, 28 Października 2021   imieniny: Judyty, Szymona, Tadeusza
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sesja Rady Miejskiej w Chociwlu

Data publikacji: 2019-05-30, Data modyfikacji: 2019-05-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Dnia 4 czerwca 2019 roku o godzinie 12:00 w świetlicy miejskiej w Hali Widowiskowo-Sportowej w Chociwlu przy ulicy Henryka Dąbrowskiego 15 odbędzie się VII sesja Rady Miejskiej w Chociwlu VIII kadencji. Serdecznie zapraszam mieszkańców Gminy Chociwel do uczestnictwa oraz śledzenia na kanale youtube gminy. Porządek obrad: Otwarcie i stwierdzenie kworum. Wnioski o zmianę porządku obrad. Informacja o sporządzeniu protokołu Nr VI/19 Rady Miejskiej w Chociwlu z dnia 10 kwietnia 2019 roku. Informacja Burmistrza Chociwla z działalności w okresie między sesjami.dyskusja, Informacja z działalności Komisji Rady Miejskiej w Chociwlu w okresie między sesjami.dyskusja, Interpelacje i zapytania radnych przekazywane na piśmie do Przewodniczącego Rady Miejskiej. Komunikaty i sprawy bieżące. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie przyjęcia Oceny Zasobów Pomocy Społecznej Gminy Chociwel za 2018 rok.opinia Komisji Spraw Społecznych, Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej zmieniająca uchwałę Nr XI/63/15 Rady Miejskiej w Chociwlu z dnia 4 grudnia 2015 roku w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki tej opłaty.opinia Komisji Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska, Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie ustalenia planu sieci i granic obwodu publicznej szkoły podstawowej prowadzonej przez Gminę Chociwel od dnia 1 września 2019 roku.opinia Komisji Spraw Społecznych, Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie ustanowienia pomnika przyrody na terenie Gminy Chociwel.opinia Komisji Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska, Zamknięcie obrad VII sesji Rady Miejskiej w Chociwlu. Przewodniczący Rady Miejskiej /-/ Wojciech Kalinowski

Pełna treść wiadomości na: chociwel.pl/informacje/aktualnosci/sesja-rady-miejskiej-w-chociwlu-2
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola