Belka
Czwartek, 28 Października 2021   imieniny: Judyty, Szymona, Tadeusza
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sesja Rady Miejskiej w Chociwlu

Data publikacji: 2019-06-14, Data modyfikacji: 2019-06-17
A A AWydrukDrukuj  
 
Dnia 19 czerwca 2019 roku o godzinie 12:00 w świetlicy miejskiej w Hali Widowiskowo-Sportowej w Chociwlu przy ulicy Henryka Dąbrowskiego 15 odbędzie się VIII sesja Rady Miejskiej w Chociwlu VIII kadencji. Serdecznie zapraszam mieszkańców Gminy Chociwel do uczestnictwa i śledzenia na kanale YouTube Gminy Chociwel. Porządek obrad: Otwarcie i stwierdzenie kworum. Wnioski o zmianę porządku obrad. Informacja o sporządzeniu protokołu z VII sesji Rady Miejskiej w Chociwlu z dnia 4.06.2019 roku. Informacja z działalności Burmistrza Chociwla w okresie między sesjami. Informacja z działalności Komisji Rady Miejskiej w Chociwlu w okresie między sesjami. Interpelacje i zapytania radnych przekazywane na piśmie do Przewodniczącego Rady Miejskiej. Komunikaty i sprawy bieżące. Raport o stanie Gminy Chociwel za 2018 rok.opinia Komisji Rewizyjnej, debata nad Raportem: dyskusja radnych, dyskusja mieszkańców, projekt uchwały w sprawie udzielenia Burmistrzowi Chociwla wotum zaufania, głosowanie. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie zatwierdzenia sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Chociwel i sprawozdania finansowego za 2018 rok oraz w sprawie absolutorium dla Burmistrza Chociwla za rok 2018.sprawozdanie z wykonania budżetu Gminy Chociwel oraz sprawozdanie finansowe za 2018 rok, informacja o stanie mienia Gminy Chociwel, uchwała RIO w Szczecinie z dnia 23 kwietnia 2019 roku w sprawie wydania opinii o przedłożonym przez Burmistrza Chociwla sprawozdaniu z wykonania budżetu za 2018 rok wraz z informacją o stanie mienia, wniosek Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Chociwlu w sprawie udzielenia Burmistrzowi Chociwla absolutorium z tytułu wykonania budżetu Gminy za rok 2018, uchwała RIO w Szczecinie z dnia 30 maja 2019 r. w sprawie wydania opinii o wniosku Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Chociwlu w sprawie absolutorium, dyskusja, głosowanie. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie zmian w budżecie Gminy Chociwel na 2019 rok.opinia Komisji Rewizyjnej, Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy na dofinansowanie projektu pn. „Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Chociwel wraz z wyposażeniem” na okres przekraczający rok budżetowy.opinia Komisji Rewizyjnej, Rozpatrzenie projektu uchwał Rady Miejskiej w sprawie powołania zespołu ds. zaopiniowania kandydatów na ławników. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Miejskiej w sprawie ustalenia wynagrodzenia Burmistrza Chociwla (projekt uchwały złożony przez grupę 5 radnych).stanowisko Burmistrza do projektu uchwały. Zamknięcie obrad VIII sesji Rady Miejskiej w Chociwlu. Przewodniczący Rady Miejskiej /-/ Wojciech Kalinowski  

Pełna treść wiadomości na: chociwel.pl/informacje/aktualnosci/sesja-rady-miejskiej-w-chociwlu-3
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola