Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Stargard liderem innowacji i rozwoju

Data publikacji: 2012-12-11, Data modyfikacji: 2012-12-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Stargard liderem innowacji i rozwoju

Jury konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” przyznało nam tytuł „Regionalnego Lidera Innowacji i Rozwoju”. Stargard został wyróżniony za uzbrojenie terenów Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii i skomunikowanie ich z krajowym systemem dróg.

Rozdanie nagród regionalnej edycji konkursu odbyło się w Szczecinie. Zdaniem jury projekt naszego miasta pod nazwą.: „Budowa komunikacji pomiędzy terenami PPNT w Stargardzie, a krajowym systemem dróg wraz z uzbrojeniem terenów inwestycyjnych w Stargardzie” zasługuje na wyróżnienie. Inwestycja była współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013.

Konkurs składa się z dwóch edycji - regionalnej (16 województw) oraz edycji ogólnopolskiej, której wyniki zostaną ogłoszone w styczniu 2013 r.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Innowacji i Rozwoju, a patronami między innymi: Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

, Źródło artykułu: http://www.stargard.pl/, Autor zdjęć: sxc.hu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola