Belka
Wtorek, 25 Czerwca 2019   imieniny: Dorota, Lucja, Wilhelm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Witamy w Biurze Obsługi Klienta!

Data publikacji: 2012-10-01, Data modyfikacji: 2012-10-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Witamy w Biurze Obsługi Klienta!

Od dziś działa już oficjalnie. Utworzone w Urzędzie Miejskim przy ul. Czarnieckiego Biuro Obsługi Klienta zastąpiło dotychczasowy Punkt Informacyjny, który nie spełniał już standardów i oczekiwań, związanych z obsługą mieszkańców.

Powstanie Biura Obsługi Klienta miało na celu poprawę oraz podniesienie jakości i komfortu obsługi klienta, a także przyspieszenie trybu załatwiania poszczególnych spraw. Nowoczesne wnętrze spełnia wszelkie wymagania profesjonalnego biura obsługi.

Biuro zajmuje pomieszczenia na parterze, w których dotychczas mieścił się Wydział Edukacji oraz Punkt Informacyjny. W Biurze Obsługi Klienta znajdują się cztery stanowiska - trzy do bezpośredniej obsługi i jedno informacyjne, które spełnia również rolę kancelarii.

W tym miejscu można złożyć pisma do rozpatrzenia oraz ewentualnie odebrać korespondencję. W miejscu gdzie dotychczas znajdował się punkt informacyjny i podawczy utworzono miejsce dla osób oczekujących na załatwienie sprawy, z kącikiem dla najmłodszych.

Otwarcie BOK-u wprowadza zmianę zasad załatwiania spraw, z którymi przychodzą do urzędu mieszkańcy. Nie będzie już potrzeby chodzenia po magistracie, od pokoju do pokoju, gdyż wszystko zostanie załatwione właśnie w BOK.

Biuro Obsługi Klienta utworzone zostało w ramach realizacji partnerskiego projektu „Profesjonalny Urząd = Satysfakcja mieszkańców Stargardu Szczecińskiego" przy dofinansowaniu ze środków Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

stargard.pl, Źródło artykułu: stargard.pl, Autor zdjęć: stargard.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola