Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zaproszenie na otwarcie siłowni w Dobrzanach

Data publikacji: 2018-07-04, Data modyfikacji: 2018-07-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Gmina Dobrzany zakończyła budowę miejsc rekreacji w Dobrzanach, w tym:1) placu zabaw na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach,2) siłowni zewnętrznej na terenie Parku Miejskiego w Dobrzanach,3) siłowni zewnętrznej na terenie Zespołu Szkół Publicznych w Dobrzanach.Wartość wykonanych robót budowlanych: 96.309,00 zł brutto.Poziom dofinansowania z PROW: 63,63 % wartości kwalifikowalnej. Operacja pn. „Budowa miejsc rekreacji w Dobrzanach” mająca na celu stworzenie warunków do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu i promocji zdrowego stylu życia, poprzez budowę ogólnodostępnych miejsc spotkań dla mieszkańców i turystów w Dobrzanach, współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia miejsc.  

Pełna treść wiadomości na: chociwel.pl/informacje/aktualnosci/864-zaproszenie-na-otwarcie-silowni-w-dobrzanach
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola