Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zdrowie w Twoim obiektywie – trzeźwym okien na świat

Data publikacji: 2013-04-30, Data modyfikacji: 2013-04-30
A A AWydrukDrukuj  
 

Prezydent Miasta Stargard Szczeciński ogłasza IV edycję konkursu fotograficznego dla fotografów amatorów pn.: „Zdrowie w Twoim obiektywie – trzeźwym okien na świat”.

Konkurs jest realizowany w ramach IX Powiatowego Tygodnia Walki z Rakiem i Promocji Zdrowia. Celem obchodów Tygodnia jest zwiększenie poziomu świadomości mieszkańców powiatu stargardzkiego na temat chorób nowotworowych i potrzeby ich wczesnej wykrywalności jako szansy na całkowite wyzdrowienie oraz promocji zdrowia. Konkurs fotograficzny ma na celu popularyzację zdrowego stylu życia, podniesienie świadomości społecznej oraz przekazanie w atrakcyjny sposób idei dbania o zdrowie swoje i swoich bliskich. Konkurs zachęca również do aktywnego spędzania czasu wolnego. Corocznie tematyka ogłaszanego konkursu dotyczy innych zagadnień zdrowotnych. 

Czwarta edycja nawiązuje do problematyki antyalkoholowej mającej na celu propagowanie życia w trzeźwości.
Treść nadsyłanego zdjęcia jest dowolna, aczkolwiek mieścić się musi w haśle „Zdrowie w Twoim obiektywie- trzeźwym okiem na świat”. Zdjęcie bez uzasadnienia artystycznego oraz naruszające dobra osobiste osób trzecich nie będą przyjmowane.

Do udziału w konkursie zostaną dopuszczone prace spełniające poniższe wymogi:
- odbitki na papierze fotograficznym w formacie 15x21 cm (zdjęcia nie należy podklejać ani oprawiać),
- dodatkowo pliki zapisane na nośniku elektronicznym (CD lub DVD) w formacie jpg lub tif, rozmiar powyżej 1 MB.

W jury konkursu zasiadają fotograficy, lekarze, przedstawiciele mediów, a także stowarzyszeń zajmujących się promocją zdrowia oraz urzędnicy. Organizatorzy przewidzieli dla zwycięzców nagrody pieniężne oraz rzeczowe. Za pierwsze miejsce - 700 zł, II miejsce - 500 zł, III miejsce - 300 zł. Za prace wyróżnione przez jury ich autorzy otrzymają nagrody rzeczowe.

UWAGA: Termin nadsyłania prac mija 31 maja 2013 r. (decyduje data wpływu do Urzędu).

Regulamin konkursu:
Formularz zgłoszenia:

UM Stargard Szczeciński, Źródło artykułu: www.stargard.pl, Autor zdjęć: UM Stargard Szczeciński
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola