Belka
Wtorek, 25 Czerwca 2019   imieniny: Dorota, Lucja, Wilhelm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zostań wolontariuszem - pomagaj innym

Data publikacji: 2013-02-10, Data modyfikacji: 2013-02-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Zostań wolontariuszem - pomagaj innym

W styczniu rozpoczęło działalność Centrum Wolontariatu. Na zlecenie Miasta prowadzi je w Domu Kultury Kolejarza - Polskie Towarzystwo Walki z Kalectwem

Centrum Wolontariatu funkcjonuje w środy od 15.00 do 16.00 w siedzibie Stargardzkiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w DKK przy ul. Szczecińskiej 17. Tam też można uzyskać wszelkie informacje dotyczące działania w ramach Centrum Wolontariatu. Wolontariuszem może zostać każdy chętny do niesienia pomocy osobom potrzebującym.
Telefon kontaktowy (fax) 91 578-42-89.

, Źródło artykułu: http://www.stargard.pl/, Autor zdjęć: sxc.hu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola