Belka
Wtorek, 25 Czerwca 2019   imieniny: Dorota, Lucja, Wilhelm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zostań współtwórcą rozbudowy placu zabaw w Parku Bolesława Chrobrego!

Data publikacji: 2013-05-17, Data modyfikacji: 2013-05-17
A A AWydrukDrukuj  
 

Prezydent Miasta Stargard Szczeciński ogłasza Konkurs plastyczny pt. „Plac zabaw z moich marzeń” przeznaczony dla stargardzkich przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych zamieszkałych na terenie Stargardu Szczecińskiego.

Konkurs ma na celu propagowanie marki miasta „Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą” oraz spełnienie marzeń stargardzkich Dzieci. Nagrodzone prace (projekty) będą inspiracją do rozbudowy istniejącego placu zabaw zlokalizowanego w Parku Bolesława Chrobrego w Stargardzie Szczecińskim. Konkurs rozpoczął się 16 maja 2013r. i będzie trwał do 17 czerwca 2013r. (decyduje data wpływu do Urzędu Miejskiego). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 24 czerwca 2013r. 

Każdy uczestnik może nadesłać 1 wykonaną przez siebie pracę/projekt. Technika wykonania i format prac są dowolne (dopuszczalna jest forma przestrzenna - makieta).
Dla autorów najciekawszych prac/projektów Organizator przewiduje nagrody rzeczowe. W drodze konkursu zostanie wyłonionych 2 laureatów, spośród dwóch grup podzielonych ze względu na rodzaj placówki do której uczęszczają, tj. przedszkoli i szkół podstawowych.
Szczegółowy REGULAMIN oraz WZÓR ZGŁOSZENIA znajduje się na www.stargard.pl (ewentualne pytania proszę kierować do pracownika Biura Prezydenta Miasta p. Marty Żuchowskiej – tel. 91 577 09 01).
Rodzice, nauczyciele zachęćcie swoje Pociechy do udziału w wyjątkowym konkursie!
Szczegóły w załączniku:

UM Stargard Szczeciński, Źródło artykułu: www.stargard.pl, Autor zdjęć: UM Stargard Szczeciński
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola