Belka
Czwartek, 28 Października 2021   imieniny: Judyty, Szymona, Tadeusza
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
Plażowanie z dziećmi:  o czym pamiętać, by stało się przyjemnością

Plażowanie z dziećmi: o czym pamiętać, by...

Data dodania: 2019-07-12
Kiedy byliśmy dziećmi, czas spędzony na plaży – czy to przy brzegu lokalnej rzeczki, nad jeziorem czy też morzem – należał do najmilszych momentów lata. Pewnie niejeden z nas wspomina tę beztroskę z rozrzewnieniem… Dziś, kiedy sami jesteśmy rodzicami, wiemy, że za tą beztroską stoi nieustanna uwaga i odpowiedzialność dorosłych. Błogi relaks przy maluchach? Nie ma szans. Chyba, że wcześniej odpowiednio się przygotujemy. By ułatwić wam nieco to zadanie, przygotowaliśmy poradnik plażowy dla rodzica. Z nim na pewno o niczym nie zapomnicie!  więcej »
 
 

VIII nocny turniej piłki nożnej seniorów o puchar...

Data dodania: 2019-07-04
Burmistrz Chociwla zaprasza na VIII nocny turniej piłki nożnej na boisku ORLIK w dniu 26.07.2019 roku (piątek) o godzinie 20.00. Drużyna musi składać się z 6 zawodników + 3 rezerwowych. Zg... więcej »
 
 

Bądź czujny - zwróć uwagę na nielegalny...

Data dodania: 2019-07-04
Od około 2 lat w miejscowościach Chociwel, Węgorzyno, Gogolewo, Kobylanka, Stargard w ostatnich miesiącach także na terenie Szczecina dochodziło do podrzucania worków z odpadami odzieży i ... więcej »
 
 

Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady...

Data dodania: 2019-07-04
Dnia 9 lipca 2019 roku o godzinie 10:00 w świetlicy miejskiej w hali widowiskowo-sportowej w Chociwlu przy ulicy H. Dąbrowskiego 15 odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejski... więcej »
 
 

Badania antywirusowe - bezpłatny test anty-hcv

Data dodania: 2019-07-01
CZY WIESZ CZYM JEST HCV? - To wirus przenoszony przez krew, który wywołuje wirusowe zapalenie wątory typu C. W Polsce ok. 150 tysięcy osób może być zakażonych z czego 80%może nie by... więcej »
 
 

Godziny pracy Urzędu w dniach 26-27 czerwca

Data dodania: 2019-06-26
Burmistrz Chociwla informuje, że w dniach 26 - 27 czerwca 2019 roku (środa, czwartek) Urząd Miejski czynny będzie od godziny 6:00 do godziny 14:00. Kasa Urzędu czynna będzie od godziny 6:30 do godziny... więcej »
 
 

Wnioski o oszacowanie szkód w rolnictwie

Data dodania: 2019-06-26
Poniżej dostępny jest do pobrania nowy wzór wniosku o oszacowanie szkód powstałych w wyniku wystąpienia niekorzystnego zjawiska atmosferycznego. Wniosek dostosowany został do wymogów i... więcej »
 
 

Młodzi i aktywni na rynku pracy!

Data dodania: 2019-06-25
Firma UniPRomotion wraz z Izbą Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Szczecinie prowadzi rekrutację do projektu unijnego "Młodzi i aktywni na rynku pracy!". Projekt ma na celu stworzenie szansy... więcej »
 
 

Zmiany w opłatach za odpady komunalne

Data dodania: 2019-06-25
Od 1 lipca 2019 roku zmieniaają się stawki opłaty za odpady komunalne. Są one liczone od mieszkańca. więcej »
 
 

Posiedzenie Komisji Spraw Społecznych Rady...

Data dodania: 2019-06-25
  Dnia 26 czerwca 2019 roku o godzinie 9:00 w świetlicy miejskiej w hali widowiskowo - sportowej w Chociwlu, ul. H. Dąbrowskiego 15 odbędzie się posiedzenie Komisji Spraw Społecznych  Rady Mie... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 54
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola