Belka
Czwartek, 20 Czerwca 2019   imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pranie dywanów Stargard Szczecinski tel. 511474394

 
pralnia-dywanow.com.pl/ Pranie Dywanów Stargard tel. 511474394 ODBIÓR DYWANÓW - w każde poniedziałki na terenie Stargardu i okolic dywany odbieramy od klienta z domu własnym transportem, i w następny poniedziałek odwozimy czyste i suche dywany do państwa domów. cena prania 12zł/m² dywany grube / z długim włosiem 15zł/m² PRALNIA DYWANÓW STARGARD SZCZECIŃSKI Jak pierzemy dywany? tylko metodą "na wskroś" (na wylot gdzie chemia przebija się na drugą stronę dywanu niszcząc zarazki i brud) Zamów usługę, przyjedziemy, zabierzemy a oddamy czysty i suchy dywan ! dlaczego my? Pralnia "Koral" to jedyna firma w regionie posiadająca profesjonalny sprzęt. Nie pierzemy u klienta w domu bo to nie jest pranie tylko powierzchowne zapieranie, my pierzemy tylko u nas w pralni specjalistycznymi maszynami przemysłowymi dając maximum czystości na długi czas. tel.511 474 394 poniżej opiszę państwu technologię prania Każdy dywan aby się nie zgubić, otrzymuję metkę z danymi klienta. Trzepanie mechaniczne i odkurzanie. Dywan rozkładamy na specjalnych kratach runem do dołu. Mechaniczna trzepaczka uderza w dywan cienkimi paskami 54tyś. razy na minutę - efekt jest nieporównywalny do tradycyjnego trzepania. Maszyna jest tak zaprojektowana, by nie uszkodzić dywanu. Po trzepaniu dywan zostaje odkurzony i jest gotowy do prania wstępnego. Pranie Dywan jest płukany czystą wodą pod bezpiecznym ciśnieniem. Pranie za pomocą szorowarki tarczowej, do szorowarki zakłada się szczotki o rożnej twardości w zależności od pranego dywanu, automat jednocześnie dozuje i rozprowadza odpowiednią dla każdego dywanu chemię, następnie dywan spłukiwany jest woda pod ciśnieniem. Wirowanie Dywan umieszczany jest w specjalnej wirówce do dywanów, która ma 3,2 m. długości bębna i posiada 1450 obr. na minutę. Dzięki czemu usuwane jest 95%wody, resztek chemii i brudu. Skraca to czas schnięcia i bardzo podnosi jakość wypranego dywanu. Suszenie Dywan suszony jest na specjalnej suszarni w pozycji pionowej, gdzie w klika godzin odparowuje pozostałe 5% wody. W okresach zimowych dywany suszymy w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, w którym znajdują się urządzenia wentylujące , dmuchawy gorącego powietrza oraz przemysłowy pochłaniacze wilgoci o dużej wydajności. Gdy dywan jest suchy przechodzi kontrolę jakości a następnie jest pakowany i gotowy do wydania bądź transportu. Koral to nowoczesna pralnia dywanów podnosząca poprzeczkę coraz wyżej ! Zawsze na miejscu do Państwa dyspozycji. Marek Dejankiewicz właściciel. Zapraszamy na nasza stronę internetową pralnia-dywanow.com.pl/galeria.html pralnia-dywanow.com.pl/oferta.html youtube.com/watch?v=xpyHKMFPDz0 : pranie dywanów stargard pralnia wykładziny wełniane koral 511474394

 


Pralnia Dywanów Koral
 
Data pliku video: 2013-06-03, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola