Belka
Czwartek, 20 Czerwca 2019   imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

SM42-993 do stacji Stargard Szczeciński Towarowy

 
SM42-993 ze składem 6 ładownych cystern wypełnionych melasą jako pociąg towarowy numer 884008 relacji Stargard Szczeciński Kluczewo-Stargard Szczeciński Towarowy mija ostatnie 2 km. linii D29-411 Stargard Szczeciński-Pyrzyce. Następnie 6 tytułowych wagonów przyłączone zostanie do 20 pozostałych na stacji towarowej. Następnie lokomotywa ET22 podepnie się pod łączną liczbę 26 cystern i wyruszy jako pociąg towarowy numer 854005 relacji Stargard Szczeciński Kluczewo-Gdańsk Port Północny FOTORELACJA: mykolej.flog.pl/wpis/9767990#w SERDECZNIE ZAPRASZAM: facebook.com/KolejStargard Film polecam oglądać w jakości HD. Pozdrowienia dla załogi, której towarzyszę prawie za każdym razem na szlaku ;) Stargard Szczeciński Data 04.02.20154 r. Godz. 13:56

 


MyKolej
 
Data pliku video: 2015-02-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola