Belka
Poniedziałek, 17 Czerwca 2019   imieniny: Albert, Laura, Adolf
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wspólne Posiedzenie Komisji Rady Miejskiej w Chociwlu

Data publikacji: 2018-11-30, Data modyfikacji: 2018-12-01
A A AWydrukDrukuj  
 
Dnia 3 grudnia 2018 roku o godzinie 12:00 w świetlicy Hali Widowiskowo-Sportowej w Chociwlu przy ulicy Henryka Dąbrowskiego 15, odbędzie się wspólne posiedzenie Komisji Rady Miejskiej w Chociwlu. Proponowany porządek wspólnego posiedzenia : 1. Otwarcie i stwierdzenie kworum.2. Przyjęcie porządku wspólnego posiedzenia.3. Rozpatrzenie projektów uchwał na II sesję RM w dniu 5 grudnia 2018 r.:1) w sprawie podróży służbowych Przewodniczącego Rady Miejskiej w Chociwlua) dyskusja,2) w sprawie uchwalenia „Rocznego Programu współpracy Gminy Chociwel z organizacjami pozarządowymi oraz innym podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 r.”,a) dyskusja,b) wydanie opinii przez Komisję Spraw Społecznych,3) w sprawie ustalenia delegata do Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Pomeraniaa) dyskusja,b) wydanie opinii przez Komisję Spraw Społecznych,4) w sprawie wyznaczenia dodatkowego przedstawiciela Gminy Chociwel do Zgromadzenia Celowego Związku Gmin R-XXI z siedzibą w Nowogardziea) dyskusja,b) wydanie opinii przez Komisję Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Ochrony Środowiska,5) w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomościa) dyskusja,b) wydanie opinii przez Komisję Rewizyjną,6) w sprawie wynagrodzenia Burmistrza Chociwlaa) dyskusja,b) wydanie opinii przez Komisję Rewizyjną.7) w sprawie zmian w budżecie Gminy Chociwel na 2018 r.a) dyskusja,b) wydanie opinii przez Komisję Rewizyjną,8) w sprawie przestąpienia Gminy Chociwel do wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023a) dyskusja,b) wydanie opinii przez Komisję Spraw Społecznych,9) w sprawie wieloletniego rządowego programu osłonowego w zakresie dożywiania dzieci zamieszkałych na terenie Gminy Chociwel, pn. „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023a) dyskusjab) wydanie opinii przez Komisję Spraw Społecznych,10) w sprawie podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do uzyskania wsparcia w ramach wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019- 2023a) dyskusja, b) wydanie opinii przez Komisję Spraw Społecznych. 4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Chociwel na rok 2019a) dyskusja,b) wydanie opinii przez Komisje: RGRiOŚ oraz Spraw Społecznych dla Komisji Rewizyjnej.5. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej Gminy Chociwel na lata 2019-2024a) dyskusja,b) wydanie opinii przez Komisje: RGRiOŚ oraz Spraw Społecznych dla Komisji Rewizyjnej.6. Komunikaty, informacje.7. Zamknięcie wspólnego posiedzenia. Przewodniczący Rady Miejskiej /-/ Wojciech Kalinowski  

Pełna treść wiadomości na: chociwel.pl/informacje/aktualnosci/wspolne-posiedzenie-komisji-rady-miejskiej-w-chociwlu-11
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola