Belka
Wtorek, 25 Czerwca 2019   imieniny: Dorota, Lucja, Wilhelm
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zebranie wiejskie - wyborcze w sołectwie Wieleń Pomorski

Data publikacji: 2019-01-07, Data modyfikacji: 2019-01-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Na podstawie § 10 statutu sołectwa Wieleń Pomorski (Uchwała Nr XVI/176/04 Rady Miejskiej w Chociwlu z dnia 1 grudnia 2004 r.) zwołuję w dniu 10 stycznia 2019 r. (czwartek) o godz. 17.00 zebranie wiejskie w celu dokonania wyboru sołtysa i rady sołeckiej sołectwa Wieleń Pom. Zebranie wyborcze odbędzie się w świetlicy wiejskiej. Porządek zebrania:1. Otwarcie i stwierdzenie kworum.2. Sprawozdanie z działalności Sołtysa i Rady Sołeckiej Sołectwa Wieleń Pom. za okres kadencji.3. Powołanie Komisji Skrutacyjnej4. Wybory Sołtysa.5. Wybory Rady Sołeckiej.6. Wnioski i zapytania.7. Zakończenie zebrania. Na przewodniczącego zebrania wyznaczam sołtysa Pana Ryszarda Wróblewicza. Burmistrz Chociwla Stanisław Szymczak Uwaga! Dla dokonania ważnego wyboru sołtysa i rady sołeckiej wymagana jest osobista obecność co najmniej 1/5 stałych mieszkańców uprawnionych do głosowania. W przypadku braku wymaganej liczby mieszkańców w pierwszym terminie, zebranie wyborcze odbędzie się w II terminie tego samego dnia 30 minut później. Zebranie jest ważne w II terminie jeżeli uczestniczy nie mniej niż 10 osób.  

Pełna treść wiadomości na: chociwel.pl/informacje/aktualnosci/zebranie-wiejskie-wyborcze-w-solectwie-wielen-pomorski
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
stargardzki

Powiat stargardzki - powiat w województwie zachodniopomorskim (północna część) ze stolicą w Stargardzie (Szczecińskim). Zaliczają się do niego gminy Stargard (gmina miejska), Chociwel, Dobrzany, Ińsko, Suchań, Dolice, Kobylanka, Marianowo, Stara Dąbrowa, Stargard (gmina wiejska). Powstał w 1999 roku.

Powiat zaprasza na swoje ziemie bogatą ofertą atrakcji, które wynikają także z naturalnych uwarunkowań. Jeziora pozwalają na żeglowanie, nurkowanie, a i wędkarze zamoczą tu kija. Las oferuje swoje skarby w postaci dorodnych grzybów i jagód, każdemu, kto zdecyduje się na spacery wśród różnorodnego drzewostanu. Na szlaki turystyczne można wybrać się zarówno pieszo, jak i na rowerze. Istnieje też możliwość spływów kajakiem. Trzeba pamiętać o zabytkach w postaci drewnianych kościołów na wsiach oraz pałaców i dworków.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola